Home 9 Preparaty 9 Preparaty antyodorowe

Preparaty antyodorowe

FANTASTIC ODOR CONTROL dostępne są w koncentratach i przeznaczone głównie do barier typu „mokra mgła”. Wszystkie rodzaje preparatów możemy również wykorzystywać do opryskiwania powierzchni generujących nieprzyjemne zapachy lub dodawać bezpośrednio do uciążliwych zapachowo ścieków. W barierach antyodorowych stosujemy roztwory wodne preparatów w stężeniu od 0,1 %. Mikroskopijna mgła w procesach fizykochemicznych skutecznie neutralizuje i absorbuje związki uciążliwe zapachowo, obniża zapylenie i redukuje unos biologiczny.

FANTASTIC DVO  preparaty w postaci bezwodnych koncentratów przeznaczone są do barier typu „sucha mgła” Działają na związki odorowe na drodze reakcji chemicznych. Ich zaletą jest możliwość używania w dodatnich jak i ujemnych temperaturach otoczenia ( nawet do – 30°C)

Zastosowanie poprzez urządzenia stacjonarne i mobilne urządzenia zamgławiające

ŻELOWE MATY ANTYODOROWE, to specjalne formuły preparatów antyodorowych w  postaci stałej, która w procesie odparowywania uwalnia molekuły neutralizujące nieprzyjemne zapachy.

W ofercie posiadamy kilka typów mat ukierunkowanych na poszczególne typy zapachów.

Rodzaje mat żelowych

SHKusuwanie zapachów siarkowych (przede wszystkim siarkowodoru w kanalizacji, przepompowniach) 

NHK usuwanie zapachów związków azotu ( w szczególności amoniaku)

AFG – usuwanie zapachów siarkowych, azotowych, merkaptanów (zalecane na wysypiska, sortownie, hale przeładunkowe )  

B3  – usuwanie zapachu merkaptanów, siarkowodoru (kompostownie, wysypiska)

Skuteczność, właściwości i bezpieczeństwo naszych preparatów potwierdzają liczne badania i atesty akredytowanych instytucji 

Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów gwarantują właściwą analizę problemu, dobór preparatu i skuteczność wybranego rozwiązania

Zastosowanie:

O informacje szczegółowe – Prosimy o kontakt 
Tel. (22) 663 04 18

Mail :biuro@ekopartnerzy.pl