preparaty

opis

Dostarczamy preparaty antyodorowe do efektywnej eliminacji związków uciążliwych zapachowo w powietrzu, ściekach i odpadach komunalnych oraz preparaty biologiczne do redukcji różnego typu zanieczyszczeń i przyspieszających procesy biodegradacji w środowisku.

Rodzaje preparatów

Wybierz jedno z dostępnych rozwiązań

preparaty antyodorowe

Zaawansowane technologie zwalczania uciążliwości zapachowych różnego pochodzenia.

preparaty biologiczne

Biopreparaty do rozkładu zanieczyszczeń na obiektach gospodarki komunalnej i przemysłowej

antyodorowe

Występują w formie koncentratów. Służą do neutralizacji odorów różnego pochodzenia. Aktywne składniki zawarte w preparatach mają na celu oddziaływanie na molekuły brzydkiego zapachu (odoru). Receptury preparatów oparte są na naturalnych olejkach eterycznych (pinia, cytrus, pomarańcza) występujących w środowisku naturalnym oraz olejkach syntetycznych. Zarówno koncentraty jaki i roztwory preparatów, są nieszkodliwe dla ludzi, zwierząt i środowiska.

biologiczne

Biopreparaty są synergiczną mieszaniną występujących w środowisku naturalnym mikroorganizmów, enzymów, mikroelementów i makroelementów, które przyspieszają procesy biodegradacji materii organicznej zawartej w ściekach, osadach i stałych odpadach organicznych. Biopreparaty mogą działać w środowisku tlenowym, niedotlenionym lub beztlenowym. Enzymy produkowane przez bakterie wstępnie rozkładają białka, cukry, tłuszcze, oleje, węglowodory do związków prostszych, które stanowią pożywienie dla mikroorganizmów. Ostatecznie w procesie biodegradacji otrzymujemy wodę, CO2 i resztki mineralne.

Aby dowiedzieć się o szczegółach

skontaktuj się z nami

lub wypełnij formularz

a my skontaktujemy się z tobą

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą

Lub zadzwoń teraz

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą

Lub zadzwoń teraz